Kniha návštěv

Datum 28.03.2012

Vložil w-ojta2

Titulek Re: ...

To jsem nebyl ještě já, to byl jiný Vojta..... Nejvíce lituji každé své myšlenky, která rychleji napadne cizí hlavu. . Ve chvíli, kdy nemáme co říci, moudrý člověk mlčí, hlupák řve. . Rozkvetlý strom je příslibem příští úrody. . Ty nejednodušší věci vznikají nejsložitějšším způsobem. . Geniální myšlenka musí být jednoduchá. Jinak na ni génius nepřijjde. . Co uměl člověk dříve- číst nebo psát ? . Jakou rychlostí padá zamrzlý vodopád? . Čím jsme, když nejsme ? . Hlupák se samoty bojí, filosof ji vítá. . Klepe-li ti štěstí na dveře, buď doma. . nebij do koní, zapadl-li vůz do bláta tvojí vinou. . Moudrému musíš jít v ústrety, blbec tě vyhledá sám. . Jenom hlupák se chlubí tím co má, moudrý rozdává potřebným. . Zabijte kněze řvou odpůrci Boží! . PRAVDA VÍTĚZÍ, ŘVOU VŽDY VÍTĚZI ! . .........promiňte, mě to jen díky Vašemu čteni začalo psát a vlastně ať lidé vidí, že myslících lidí je více- alespoň dva. . PEDOFIL JE VLASTNĚ JENOM NEDOČKAVEC......... .............................................................................................PSÁNO OD BOKU/nejsem pózér/ mezi půlnocí a dnem.........

Zpět na diskuzi